Patryk Grychtolik przeniesie się do Katowic?

1
fot. Zagłębie Lubin S.A.

Wszystko wskazuje na to, że Patryk Grychtolik opuści Zagłębie Lubin. Jak podaje portal www.sportslaski.pl zawodnik nie chce przedłużyć wygasającego za 6 miesięcy kontraktu i chciałby wrócić w rodzinne strony. Dzisiaj pojawił się na treningu GKSu Katowice.

W obecnych rozgrywkach Grychtolik występował głównie w Centralnej Lidze Juniorów. Rozegrał 13 spotkań, w których zdobył dwie bramki. Dwukrotnie wystapił równiez w drużynie rezerw.
Ponadto portal www.sportslaski.pl informuje, że Grychtolik miał już okazję zaprezentować się sztabowi „GieKSy” w grudniu i wypadł na tyle pozytynie, że klub z KAaowic myśli o wykupieniu młodego pomocnika z Zagłębia.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × one =