Remis w przedostatnim sparingu

0
fot. Mikołaj Olszewski

W swoim przedostatnim meczu sparingowym Zagłębie Lubin zremisowało z Beroje Stara Zagora 1:1. Jedynego dla „Miedziowych” zdobył w pierwszej połowie spotkania Patryk Tuszyński.

Spotkanie z Beroje Stara Zagora to czwarty sparing rozgrywany w Turcji. Do tej pory lubinianie wygrali dwa spotkania i raz przegrali.

Dzisiaj Zagłębie rozegra ostatnią grę kontrolną. Rywalem „Miedziowych” będzie Vojvodina Novy Sad.

Zagłębie Lubin 1:1 Beroje Stara Zagora
Bramki:
Patryk Tuszyński (14′) – Matheus Leoni (81′)
Zagłębie Lubin: Konrad Forenc (46, Dominik Hładun) – Bartosz Kopacz (77, Jakub Tosik), Ľubomír Guldan (61, Maciej Dąbrowski), Damian Oko (77, Kamil Piątkowski), Saša Balić (77, Daniel Dziwniel) – Bartłomiej Pawłowski (77, Patryk Szysz), Adam Matuszczyk (77, Bartosz Slisz), Filip Starzyński (77, Patryk Mucha), Dawid Pakulski (46, Łukasz Poręba), Władisław Sirotow (77, Łukasz Janoszka) – Patryk Tuszyński (77, Daniel Dudziński).
Beroje Stara Zagora: Dušan Perniš (81′ Iwan Goszew) – Iwan Bandałowski (81′ Stojan Iwanow), Nikita Baranov (83′ Nadim Angełow), Erol Alkan (83′ Georgi Madżarow), Aleksandyr Wasilew (64′ Matheus Leoni) – Alfredo, Aleksandyr Cwetkow, Martin Rajnow (58′ Milen Żelew), Iwan Minczew (83′ Nikoła Marinow), Mesca (71′ Rúben Brígido) – Martin Kamburow (57′ Pedro Eugénio).

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

15 − fifteen =