Zagłębie Lubin wróciło do treningów

1
fot. Mikołaj Olszewski

Zagłębie Lubin wznowiło treningi. „Miedziowi” pod okiem Bena van Daela będą przygotowywali się do rundy wiosennej. W trakcie tego okresu przygotowawczego lubinianie będą trenowali na własnych obiektach oraz wyjadą na obóz do Turcji, gdzie rozegrają pięć gier kontrolnych.

Na pierwszym treningu stawiło się 29 zawodników. Wśród nich byli wracający z wypożyczeń Chodyna i Szysz. Treningi z drużyną wznowił także Alan Czerwiński, który ostatnie trzy miesiące spędził na leczeniu urazu kolana.

Kadra Zagłębia na pierwszym treningu:
Bramkarze: Dominik Hładun, Konrad Forenc, Mateusz Kuchta, Piotr Leciejewski.
Obrońcy: Sasa Balić, Alan Czerwiński, Maciej Dąbrowski, Daniel Dziwniel, Ľubomír Guldan, Bartosz Kopacz, Damian Oko.
Pomocnicy: Damjan Bohar, Kacper Chodyna, Filip Jagiełło, Łukasz Janoszka, Mateusz Matras, Adam Matuszczyk, Patryk Mucha, Dawid Pakulski, Bartłomiej Pawłowski, Łukasz Poręba, Vladislav Sirotov, Bartosz Slisz, Filip Starzyński, Jakub Tosik, Paweł Żyra.
Napastnicy: Jakub Mareš, Patryk Tuszyński, Patryk Szysz.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

1 KOMENTARZ

  1. Mazek już odpalony? Szkoda.
    Podobnie brakuje kilku młodych. Borkowski czy Piątkowski niedawno trenowali z pierwszym zespołem. W dodatku nowych nie ma.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

1 × one =