Dominik Sokół trafi do Zagłębia?

0
fot. Radomiak Radom

Jak podaje portal www.cozadzien.pl Zagłębie Lubin jest zainteresowane pozyskaniem Dominika sokoła z drugoligowego Radomiaka Radom. W sprawie tego transferu w Radomiu pojawił się m. in. dyrektor sportowy Zagłębia Lubin Michał Żewłakow.

Domiik Sokół występuje na pozycji pomocnika lub jako napastnik. W tym sezonie początkowo nie łapał się do składu Radomiaka, ale w drugiej części rundy jesiennej wywalczył sobie miejsce w składzie i nie oddał aż do końca. W sumie rozegrał 14 spotkań na drugoligowych boiskach, w których zdobył jednego gola i zaliczył jedną asystę. Michał Żewłakow oglądał go w sparingu z Legią II Warszawa, w którym Sokół zdobył dwa gole.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

six − five =