Oficjalnie: Filip Jagiełło w CFC Genoa

1
fot. Mikołaj Olszewski

Można już powiedzieć oficjalnie. Filip Jagiełło pomyślnie przeszedł testy medyczne i został zawodnikiem CFC Genoa. Z nowym klubem podpisał 4,5-letni kontrakt. Suma transferu wyniosła około 1,5 miliona euro plus 6% z kolejnego transferu. Rundę wiosenną Jagiełło spędzi na wypożyczeniu w Lubinie.

Na tym transferze zyskują wszystkie strony. CFC Genoa pozyskała perspektywicznego zawodnika z potencjałem. Zagłębie Lubin zarobiło przyzwoitą sumę na tym transferze oraz zapewniło sobie procent od następnej sprzedaży. Nasz wychowanek rundę wiosenną spędzi w Lubinie gdzie będzie miał zdecydowanie więcej szans na grę i lepsze przygotowanie do EURO U21. Typowa sytuacja win-win-win.

Gratulacje Filip!

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × 1 =