Piotr Lasyk sędzią we Wrocławiu

0
fot. Mikołaj Olszewski

Piotr Lasyk z Bytomia będzie arbitrem głównym w Derbach Dolnego Śląska. Jego asystentami będą Krzysztof Myrmus oraz Arkadiusz Wójcik. Arbitrem technicznym będzie Tomasz Wajda. Za technologię VAR odpowiadali będą Daniel Stefański i Michał Obukowicz. Początek meczu w poniedziałek o godzinie 18:00. 

W tym sezonie arbiter z Bytomia prowadził tylko jedno spotkanie z udziałem „Miedziowych”. Było to spotkanie w ramach 12. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Lubinianie na własnym boisku zremisowali z Wisłą Płock 3:3.

Piotr Lasyk prowadził również dwa mecze Śląska Wrocław. W Ekstraklasie wrocławianie ograli na wyjeździe Jagiellonię Białystok natomiast w Pucharze Polski musieli przed własną publicznością uznać wyższość Miedzi Legnica.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl