Porażka na zakończenie zgrupowania

0
fot. Mikołaj Olszewski

W swoim ostatnim meczu sparingowym Zagłębie Lubin przegrało z Vojvodiną Novy Sad 0:1. Jedyna bramka w tym spotkaniu padła już w 4. minucie spotkania a na listę strzelców wpisał się Ronaldo Villa.

Piątkowe spotkanie sparingowe zakończyło zgrupowanie Zagłębia w tureckim Belek. Dla „Miedziowych” była to druga porażka. Bilans spotkań sparingowych wyszedł na remis: 2 zwycięstwa, remis i dwie porażki. Bilans bramek to 5 goli zdobytych i 4 gole stracone.

Zagłębie Lubin 0:1 Vojvodina Novy Sad
Bramka: Ronaldo Villa (4′).
Zagłębie Lubin: Konrad Forenc – Jakub Tosik (60′ Bartosz Kopacz, 75′ Adam Borkowski), Maciej Dąbrowski (60′ Ľubomír Guldan), Kamil Piątkowski (75′ Damian Oko), Daniel Dziwniel (75′ Saša Balić) – Łukasz Janoszka (55′ Władisław Sirotow), Patryk Mucha (75′ Filip Starzyński), Bartosz Slisz (75′ Bartłomiej Pawłowski), Łukasz Poręba (46′ Patryk Szysz), Damjan Bohar (46′ Dawid Pakulski) – Jakub Mareš (75′ Patryk Tuszyński).
Vojvodina Novy Sad: Emil Rockov (57′ Nikola Simić) – Aranđel Stojković (75′ Milan Lazarević), Daniel Graovac (46′ Ranko Veselinović), Siniša Saničanin (75′ Igor Jeličić), Mladen Devetak (75′ Andrej Jakovljević) – Damjan Gojkov (74′ Eze Okeuhie), Vuk Mitošević (75′ Damir Zlomislić), Nemanja Milojević (75′ Dobrica Tegeltija), Ognjen Đuričin (52′ Dejan Zukić), Mihajlo Nešković (75′ Nikola Srećković) – Ronaldo Villa (75′ Nikola Gajić).

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

three × three =