Tomasz Kwiatkowski arbitrem w Poznaniu

0
fot. Mikołaj Olszewski

Tomasz Kwiatkowski z Warszawy będzie arbitrem głównym piątkowego meczu pomiędzy Lechem Poznań a Zagłębiem Lubin. Sędziami liniowymi będą Arkadiusz Wójcik oraz Bartłomiej Lekki. Arbitrem technicznym będzie Łukasz Szczech natomiast za technologię VAR odpowiadali będą Piotr Lasyk i Krzysztof Myrmus. Początek spotkania o godzinie 20:30.

Tomasz Kwiatkowski już dwukrotnie w tym sezonie prowadził mecze z udziałem Zagłębia. OBa te spotkania zakończyły się takim samym wynikiem. „Miedziowi” ulegli 0:2 Jagiellonii Białystok oraz Pogoni Szczecin.
Arbiter z Warszawy trzykrotnie prowadził mecze z udziałem „Kolejorza”. Lech wygrał z Zagłębiem Sosnowiec 6:0 oraz zremisował z Górnikiem Zabrze oraz Piastem Gliwice.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

9 + nineteen =