Strona główna Ekstraklasa Alan gotowy do gry

Alan gotowy do gry

0
fot. Mikołaj Olszewski

Obrońca Miedziowych, Alan Czerwiński, jest bardzo bliski powrotu na boiska ekstraklasy. Z wypowiedzi dla Przeglądu Sportowego możemy wywnioskować, że 26 latek wkrótce wywalczy miejsce w osiemnastce meczowej. 

– Właściwie od trzech tygodni moja dyspozycja jest już na 100 procent, wszystkie badania parametrów są w porządku. Nikt nie chciał jednak w najmniejszym stopniu ryzykować, więc jeszcze trochę czekamy. Dobrze zresztą czułem się już na styczniowym obozie w Turcji, ale trenerzy uznali że nie warto się spieszyć. Od tego tygodnia jestem do dyspozycji trenera, tak ustaliliśmy. Na pewno mogę już grać w ekstraklasie. Czy pojadę na piątkowy mecz do Płocka? Bardzo bym chciał, ale to się okaże w najbliższych dniach – powiedział Przeglądowi Czerwiński.

Witamy ponownie Alan!

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

6 + 12 =