Daniel Stefański arbitrem w poniedziałek

0
fot. Sławomir Puciato

W poniedziałek Zagłębie Lubin rozegra mecz w ramach 24. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Do lubina przyjedzie lider z Gdańska. Arbitrem głównym będzie w tym spotkaniu Daniel Stefański z Bydgoszczy. Na liniach pomogą mu Marcin Boniek oraz Adam Karasewicz. Sędziątechnicznym będzie Zbigniew Dobrynin, natomiasty za technologię VAR odpowiadali będą Paweł Gil oraz Marcin Borkowski.

W tym sezonie Daniel Stefański prowadził już dwa mecze „Miedziowych”. Zagłębie uległo w Legnicy Miedzi 0:2 oraz zremisowali przed własną publicznością w starciu z Piastem Gliwice.

Arbiter z Bydgoszczy prowadził również dwa mecze Lechii. Podopieczni Piotra Stokowca oba te spotkania wygrali: 4:1 z Zagłębiem Sosnowiec oraz 1:0 w Poznaniu z Lechem.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl