Informacja grup kibicowskich w sprawie nazwy trybuny

0
fot. Sławomir Puciato

W imieniu grup kibicowskich oświadczamy, iż decyzja klubu w sprawie nazywania trybuny im. śp. Pawła Piotrowskiego odbyła się bez uprzednich konsultacji z kibicami. Chcemy też zaznaczyć, że nie popieramy takich działań oraz wyrażamy zaniepokojenie takim obrotem spraw, czyli nazywając to najprościej – samowolnych decyzji.

Swój szacunek do byłego piłkarza Zagłębia Pawła Piotrowskiego zawsze oddawaliśmy i pilnowaliśmy tradycji zakazania nadawania numeru „10” któremukolwiek z piłkarzy Zagłębia, występujących po śp. Pawle Piotrowskim.

Jako przypomnienie o tym fakcie zamieszczamy zdjęcie z oprawy z 2011 r, gdy ówczesny prezes Koziński chciał złamać ten zakaz. Jednak my Kibice powiedzieliśmy stanowcze „nie” – tym samym dla szacunku byłego piłkarza Zagłębia numer „10” jest dalej zastrzeżony i tak już pozostanie.

Wierni kibice Zagłębia Lubi

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

sixteen − sixteen =