Jarosław Przybył arbitrem w Płocku

0
fot. Mikołaj Olszewski

Jarosław Przybył z Kluczborka będzie arbitrem głównym w meczu 27. kolejki LOTTO Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Płock a Zagłębiem Lubin. Na liniach pomogą mu Tomasz Listkiewicz i Bartosz Kaszyński. Sędzią technicznym będzie Łukasz Szczech. Za technologię VAR odpowiadali będą Daniel Stefański i Paweł Sokolnicki. Początek meczu w piątek o godzinie 18:00.

Arbiter z Kluczborka dwukrotnie prowadził już mecze Zagłębia w tym sezonie. Oba te spotkania lubinianie grali na wyjeździe. W obu tych spotkaniach zdobyli po trzy bramki. W inauguracyjnym meczu tego sezonu Zagłębie pokonało Legię Warszawa 3:1, natomiast w 9. kolejce zremisowaliśmy z Lechią w Gdańsku 3:3.

Jarosław Przybył w tym sezonie prowadził aż cztery spotkania z udziałem „Nafciarzy”. Bilans Wisły to jedno zwycięstwo, jeden remis i dwie porażki.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 × 1 =