Mecze ekstraklasy w TVP

1
fot. Sławomir Puciato

Już od najbliższej kolejki mecze ekstraklasy będzie pokazywała Telewizja Polska. Od 27. kolejki Lotto Ekstraklasy TVP pokaże po jednym meczu na kolejkę.

Pierwszy mecz, który pokaże TVP to Wisła Kraków – Legia Warszawa (TVP2), następnie zaś Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok (TVP1 i TVP Sport).

Mamy nadzieję, że nie oznacza to, że Telewizja Polska przeobrazi się w oficjalną telewizję stołecznego klubu i będzie pokazywać też inne mecze – między innymi Zagłębia Lubin.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

1 KOMENTARZ

  1. Ja właśnie tak myślę, a Zagłębie zobaczymy jak będzie i o ile będzie grało z Legią. W Polsce w każdym sportowym programie mówi się i przewija tylko jedno -LEGŁA – jak gra dobrze to dawaj o L jak słabo to dawaj dlaczego tak źle, jak trener się zmienia to cały program o tym gadają. Dla mnie to jest największa żenada. Ostatnio najciekawsze mecze to z udziałem: Zagłebia, Piasta, Pogoni i Wisły, ale nie trzeba wciskać Polakom ten syf ze stolicy. Jedyna przyjemność z tych meczy to jak Raków Częstochowa pogonił tą słabą i nudną Legię. Z tego się trzeba radować bo chociaż w PP nie muszę już ich oglądać. Pozdrowienia WZL.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

8 + 11 =