Łukasz Szczech arbitrem w Gliwicach

0
fot. Mikołaj Olszewski

Łukasz Szczech będzie arbitrem głównym dzisiejszego meczu pomiędzy Piastem Gliwice a Zagłębiem Lubin. Na liniach pomagać mu będą Tomasz Listkiewicz i Adam Kupsik. Arbitrem Technicznym będzie Adam Kruczyński. Za technologię VAR odpowiadać będą Paweł Gil oraz Marcin Borkowski.

Łukasz Szczech dwukrotnie w tym sezonie prowadził mecze Zagłębia. Lubinianie w tych spotkanie zapisali na swoim koncie cztery punkty. W 5. kolejce pokonaliśmy na wyjeździe Cracovię 1:0 natomiast w 28. kolejce zremisowaliśmy z Górnikiem Zabrze 1:1. W obu przypadkach bramkę dla „Miedziowych” zdobył Bartłomiej Pawłowski.

 

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

three × 3 =