Dyrektor akademii odchodzi

0
fot. Zagłębie Lubin

Krzysztof Paluszek, który pracował jako dyrektor akademii Zagłębia z przyczyn osobistych opuści nasz klub i prawdopodobnie (według informacji Piotra Janasa z Gazety Wrocławskiej) przeniesie się do Śląska Wrocław. Na razie nie wiadomo kto go zastąpi.

„Bardzo dziękujemy Krzysztofowi Paluszkowi za przeolbrzymi wkład w pracę na rzecz akademii oraz całego klubu. To, że nasze drogi się rozchodzą, jest podyktowane tylko i wyłącznie sprawami natury osobistej. Dyrektorowi Paluszkowi życzymy powodzenia w dalszej karierze i zapraszamy w przyszłości do odwiedzenia naszego klubu – zawsze będzie u nas mile widziany” powiedział prezes Mateusz Dróżdż.

Trwa zbiórka pieniędzy na rzecz chorej żony Krzysztofa Paluszka. Pieniądze można wpłacać <TUTAJ>.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

18 − 15 =