Slisz powołany na Mistrzostwa Świata U20!

0
fot. Sławomir Puciato

Bartosz Slisz z Zagłębia Lubin został powołany na Mistrzostwa Świata do lat 20, które odbędą się w tym roku w Polsce. „Sliszu” to od pewnego czasu etatowy zawodnik pierwszego składu. W tym sezonie zagrał w ekstraklasie 20 meczów.

Polska U20:

Bramkarze: Radosław Majecki (Legia Warszawa), Miłosz Mleczko (Puszcza Niepołomice), Karol Niemczycki (NAC Breda, Holandia).

Obrońcy: Jakub Bednarczyk (FC Sankt Pauli, Niemcy), Adrian Gryszkiewicz (Górnik Zabrze), Maik Nawrocki (SV Werder Bremen 1899, Niemcy), Jan Sobociński (ŁKS Łódź), Serafin Szota (Odra Opole/KGHM Zagłębie Lubin), Sebastian Walukiewicz (Pogoń Szczecin).

Pomocnicy: Mateusz Bogusz (Leeds United FC, Anglia), David Kopacz (VfB Stuttgart 1893, Niemcy), Tomasz Makowski (Lechia Gdańsk), Adrian Łyszczarz (GKS Katowice), Bartosz Slisz (KGHM Zagłębie Lubin), Michał Skóraś (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Adrian Stanilewicz (TSV Bayer 04 Leverkusen, Niemcy), Tymoteusz Puchacz (GKS Katowice), Nicola Zalewski (AS Roma, Włochy), Marcel Zylla (FC Bayern München, Niemcy).

Napastnicy: Adrian Benedyczak (Pogoń Szczecin), Dominik Steczyk (1.FC Nürnberg VfL, Niemcy).

Powołanie otrzymał też Serafin Szota (wypożyczony do Odry Opole).

Gratulujemy Sliszu!!!

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

four + 4 =