Czerwiński i Nowak odejdą?

1
fot. Mikołaj Olszewski

Na Twitterze krążą plotki zainteresowaniu naszymi piłkarzami przez inne kluby Ekstraklasy. Krzysztof Stanowski wrzucił na Twittera parę informacji transferowych. Dotyczą one również zawodników naszej drużyny.

Alan Czerwiński jest na celowniku Legii Warszawa, a Olafa Nowa widziałaby w swoich szeregach Wisła Płock. W przypadku Alana sam redaktor wątpi w ten transfer natomiast o Olafie póki co brakło konkretów.

Piotr Janas napisał więcej, że klub odrzucił ofertę Legii za Czerwińskiego, a Olaf Nowak odejdzie do Wisły Płock na zasadzie wypożyczenia po tym jak przedłuży z Zagłębiem kontrakt o 3 lata.

Czekamy na oficjalne stanowisko klubu.

Autor: Krzysztof Kuchczyński

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

1 × 3 =