Derby County interesuje się Damianem Oko! W grę wchodzi prawie 10 mln złotych!?

2
fot. Sławomir Puciato

Według informacji serwisu footballleagueworld.co.uk, który z kolei powołuje się na Daily Mail, Derby County jest zainteresowane pozyskaniem obrońcy Zagłębia Damiana Oko. Według Daily Mail oferta może opiewać na 2 miliony funtów co przy obecnym kursie funta jest równowartością blisko 10 milionów złotych! Na razie nie wiadomo jak sprawa się rozwinie ale możliwe, że wkrótce The Rams złożą za „Oczko” oficjalną ofertę.

22-letni Oko ma za sobą udany sezon. Zagrał w 1 zespole 17 meczów (1 462 min.). To pierwsza „europejska” przymiarka dotycząca tego gracza.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

2 KOMENTARZE

  1. Jeżeli dojdzie do transakcji, to mam nadzieję że klub zrobi wszystko by zatrzymać w Lubinie Starzyńskiego. Tylko przy takich liderach jest szansa by kolejni młodzi na ich barkach mogli pokazać się w ekstraklasie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 × 1 =