Leciejewski odchodzi z Zagłębia

0
fot. Mikołaj Olszewski

Jak poinformował dzisiaj w południe klub, z Zagłębiem pożegna się Piotr Leciejewski.

„Leciej” zadebiutował w Zagłębiu półtorej roku temu (09.02.2018 przeciwko Legii). W barwach Zagłębia dużej kariery nie zrobił, bo jego licznik zatrzymał się na dwóch oficjalnych meczach w Ekstraklasie i trzech występach w trzecioligowych rezerwach.

Dyrektor Sportowy Zagłębia Michał Żewłakow odejście Piotra Leciejewskiego skomentował następującymi słowami: „Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron. Piotr od dłuższego czasu nie był zadowolony ze swojej pozycji w pierwszej drużynie. W pełni rozumiem jego sytuację i dlatego wspólnie uznaliśmy, że to najlepszy sposób, aby rozstać się w pełnej zgodzie. Dziękujemy Piotrowi za grę w naszym klubie i życzymy powodzenia”

„Leciej” powodzenia!!

Adrian Maa

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

twenty − eight =