Oficjalnie: Rok Sirk piłkarzem Zagłębia Lubin

1

Drugi, wyczekiwany transfer stał się faktem – Zagłębie Lubin oficjalnie ogłosiło pozyskanie Roka Sirka.

Słoweński napastnik związał się z klubem trzyletnim kontraktem. Przeszedł on z drużyny NŠ Mura, w barwach której w poprzednim sezonie zdobył 15 bramek, zanotował również jedną asystę. W Prva Liga zasłynął jako lis pola karnego, który bezwzględnie wykorzystuje okazję wykreowane przez kolegów z zespołu.

Witamy w Lubinie i życzymy wielu sukcesów!

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

1 KOMENTARZ

  1. I takiego lisa nam potrzeba. Ile razy w zakończonym sezonie wrzutki z boku boiska miały puste przeloty bo Tuszyński schowany. A jak już piłka w niego trafiła (patrz pierwszy mecz w Poznaniu) to był (UWAGA!) zaskoczony 😂.

    10

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

15 + 1 =