Ostatni sezon Pawłowskiego w Lubinie?

1
fot. Sławomir Puciato

Wygląda na to, że po sezonie 2019/2020 pożegnamy Bartłomieja Pawłowskiego.
Jak donosi „Przegląd Sportowy” klub i zawodnik nie dogadali się w sprawie przedłużenia wygasającego za rok kontraktu. Pawłowski nie przyjął warunków nowej umowy a klub nie zamierza negocjować.

Co dalej? Bardzo możliwe, ze skrzydłowy zagra w Zagłębiu w nadchodzącym sezonie, by móc za darmo odejść do innego klubu. W umowie ma zawartą wysoką klauzulę odstępnego (ok. 750 tys. euro) co odstrasza potencjalnych, nowych pracodawców.

„Przegląd Sportowy” informuje rownież, ze Miedziowi starali się pozyskać Juana Camarę z Miedzi Legnica oraz Michała Kucharczyka, który odszedł z Legii. W przypadku Hiszpana kwota transferowa (300 tys. euro) okazała się zbyt duża, a były Legionista chce kontynuować karierę za granicą.

Autor: Krzysztof Kuchczyński

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

3 + 3 =