PILNE: Marko Vejinović blisko Zagłębia!

2
fot. futebolholandes.com

Jak podaje Gazeta Wrocławska, Zagłębie jest bardzo blisko pozyskania Marko Vejinovicia. 29-letni pomocnik miałby przenieść się do Lubina na zasadzie wolnego transferu, gdyż nie znajduje się w planach na przyszły sezon swojego dotychczasowego pracodawcy, czyli AZ Alkmaar.

Holender w wiosennej rundzie reprezentował barwy Arki Gdynia, do której był wypożyczony. W 14. meczach na listę strzelców wpisał się 5 razy, zanotował również jedną asystę i został okrzyknięty objawieniem ligi. Marko w zespole Bena van Daela miałby zastąpić Filipa Jagiełłę, który odszedł do Genoa CFC.

Wcześniej zawodnikiem interesowały się Lech Poznań i Legia Warszawa. Jeśli transfer dojdzie do skutku, będzie można stwierdzić, że Zagłębie wygrało rywalizację o Vejinovicia z Cracovią, ponieważ to drużyna Michała Probierza była najbardziej zainteresowana Holendrem.

Cały artykuł <<TUTAJ>>.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × 3 =