PS: Zagłębie szuka drugiego Bohara

0
fot. Sławomir Puciato

W dzisiejszym Przeglądzie Sportowym napotkaliśmy informację, że jedną z pozycji, którą przed nowym sezonem chce wzmocnić Zagłębie jest pozycja skrzydłowego. Przegląd sugeruje, że klub chce znaleźć piłkarza o podobnej charakterystyce jak Damjan Bohar.

„Damjan Bohar w minionym sezonie był jednym z najlepszych lubińskich piłkarzy. Strzelił 10 goli i miał 6 asyst. Jego dobre występy w polskiej lidze zaowocowały powrotem do reprezentacji Słowenii, w której debiutował już w 2014 roku. Stał się więc transferowym sukcesem Michała Żewłakowa, ale na drugim biegunie była też porażka nowego dyrektora klubu, czyli sprowadzony w tym samym czasie Rosjanin Władisław Sirotow – on w Lubinie się nie sprawdził i już go pożegnano. Dlatego teraz działacze chcą uzupełnić kadrę na tej pozycji” – pisze Przegląd.

Cały artykuł znajduje się <<TUTAJ>>.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

3 × two =