Rezerwy: Bardzo wysokie zwycięstwo na koniec!

fot. tsgwarek.pl

Zagłębie II Lubin pokazało klasę w ostatnim meczu sezonu. Mimo, że do 40. min. meczu przegrywało z Ruchem Radzionków 0-1, to finalnie pokonało Cidry aż 6-1! Rozgrywki 3. ligi grupy 3 zakończyliśmy na 3. miejscu w tabeli co jest dobrym wynikiem patrząc na to, że w wielu meczach – szczególnie na wiosnę – graliśmy juniorami.

34 kolejka 3. ligi
Ruch Radzionków – Zagłębie II Lubin 1-6 (1-1)
Hermasz 29 – Żmijewski 40, Gołębiowski 47, 60, Lepczyński 51, Czuban 62, Warpas 89.

Ruch Radzionków: Stambuła – Sroka, Wnuk, Staszowski, Skalski, Łabojko (77. Turczyn), Pietryga, Kopeć (62. Piecuch), Trzcionka (62. Szromek), Hermasz (80. Kopica), Boudguiga.

Zagłębie II Lubin: Czajor – Borkowski (74. Maciejewski), Lepczyński, Kasprzak, Żmijewski, Witsanko, Gołębiowski (62. Warpas), Więcek, Czuban (69. Kruk), Białek (67. Sobków), Sypek.

Please enter your comment!

thirteen + 9 =