Terminarz Ekstraklasy – zaczniemy z Pasami

0
fot. Mikołaj Olszewski

Ekstraklasa SA podała terminarz rozgrywek na sezon 2019/20. Nasza drużyna sezon zacznie u siebie z Cracovią. Pierwszą kolejkę zaplanowano na weekend 20-21 lipca. Szczegóły związane z dokładnym terminem 1 kolejki poznamy niebawem.

Terminarz Ekstraklasy 2019/20

Kolejka 1 – 20-21 lipca 2019

Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok
Zagłębie Lubin – Cracovia
Legia Warszawa – Pogoń Szczecin
Piast Gliwice – Lech Poznań
Raków Częstochowa – Korona Kielce
Wisła Kraków – Śląsk Wrocław
Wisła Płock – Górnik Zabrze
ŁKS Łódź – Lechia Gdańsk

Kolejka 2 – 27-28 lipca 2019

Cracovia – ŁKS Łódź
Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok – Raków Częstochowa
Korona Kielce – Legia Warszawa
Lech Poznań – Wisła Płock
Lechia Gdańsk – Wisła Kraków
Pogoń Szczecin – Arka Gdynia
Śląsk Wrocław – Piast Gliwice

Kolejka 3 – 3-4 sierpnia 2019

Arka Gdynia – Korona Kielce
Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa – Śląsk Wrocław
Piast Gliwice – Pogoń Szczecin
Raków Częstochowa – Cracovia
Wisła Kraków – Górnik Zabrze
Wisła Płock – Lechia Gdańsk
ŁKS Łódź – Lech Poznań

Kolejka 4 – 10-11 sierpnia 2019

Cracovia – Korona Kielce
Górnik Zabrze – Raków Częstochowa
Zagłębie Lubin – Arka Gdynia
Lech Poznań – Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin – Wisła Kraków
Wisła Płock – Legia Warszawa
ŁKS Łódź – Piast Gliwice

Kolejka 5 – 17-18 sierpnia 2019

Arka Gdynia – Lech Poznań
Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze
Korona Kielce – Pogoń Szczecin
Legia Warszawa – Zagłębie Lubin
Piast Gliwice – Wisła Płock
Raków Częstochowa – Lechia Gdańsk
Wisła Kraków – ŁKS Łódź
Śląsk Wrocław – Cracovia

Kolejka 6 – 24-25 sierpnia 2019

Cracovia – Arka Gdynia
Górnik Zabrze – Korona Kielce
Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków
Zagłębie Lubin – Piast Gliwice
Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin – Wisła Płock
Raków Częstochowa – Lech Poznań
ŁKS Łódź – Legia Warszawa

Kolejka 7 – 31 sierpnia-1 września 2019 (bez poniedziałku)

Arka Gdynia – Górnik Zabrze
Korona Kielce – Jagiellonia Białystok
Lech Poznań – Cracovia
Legia Warszawa – Raków Częstochowa
Piast Gliwice – Lechia Gdańsk
Wisła Kraków – Zagłębie Lubin
Wisła Płock – ŁKS Łódź
Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin

Kolejka 8 – 14-15 września 2019

Cracovia – Piast Gliwice
Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa
Zagłębie Lubin – Wisła Płock
Korona Kielce – Wisła Kraków
Lechia Gdańsk – Lech Poznań
Pogoń Szczecin – ŁKS Łódź
Raków Częstochowa – Arka Gdynia

Kolejka 9 – 21-22 września 2019 (bez poniedziałku)

Cracovia – Legia Warszawa
Lech Poznań – Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk – Korona Kielce
Piast Gliwice – Raków Częstochowa
Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze
Wisła Płock – Wisła Kraków
ŁKS Łódź – Arka Gdynia
Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin

Kolejka 10 – 28-29 września 2019

Arka Gdynia – Piast Gliwice
Górnik Zabrze – Lech Poznań
Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin – ŁKS Łódź
Korona Kielce – Śląsk Wrocław
Legia Warszawa – Lechia Gdańsk
Raków Częstochowa – Wisła Płock
Wisła Kraków – Cracovia

Kolejka 11 – 5-6 października 2019 (bez poniedziałku)

Cracovia – Górnik Zabrze
Lech Poznań – Wisła Kraków
Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin
Piast Gliwice – Legia Warszawa
Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa
Wisła Płock – Arka Gdynia
ŁKS Łódź – Korona Kielce
Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok

Kolejka 12 – 19-20 października 2019

Arka Gdynia – Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze – ŁKS Łódź
Jagiellonia Białystok – Cracovia
Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin
Korona Kielce – Wisła Płock
Legia Warszawa – Lech Poznań
Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław
Wisła Kraków – Piast Gliwice

Kolejka 13 – 26-27 października 2019 (bez poniedziałku)

Cracovia – Pogoń Szczecin
Lech Poznań – Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze
Legia Warszawa – Wisła Kraków
Piast Gliwice – Korona Kielce
Wisła Płock – Jagiellonia Białystok
ŁKS Łódź – Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław – Arka Gdynia

Kolejka 14 – 2-3 listopada 2019

Arka Gdynia – Legia Warszawa
Cracovia – Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze – Piast Gliwice
Jagiellonia Białystok – ŁKS Łódź
Korona Kielce – Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin – Lech Poznań
Raków Częstochowa – Wisła Kraków
Śląsk Wrocław – Wisła Płock

Kolejka 15 – 9-10 listopada 2019 (bez poniedziałku)

Zagłębie Lubin – Raków Częstochowa
Lech Poznań – Korona Kielce
Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin
Legia Warszawa – Górnik Zabrze
Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków – Arka Gdynia
Wisła Płock – Cracovia
ŁKS Łódź – Śląsk Wrocław

Kolejka 16 – 23-24 listopada 2019

Cracovia – Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze – Wisła Płock
Jagiellonia Białystok – Arka Gdynia
Korona Kielce – Raków Częstochowa
Lech Poznań – Piast Gliwice
Lechia Gdańsk – ŁKS Łódź
Pogoń Szczecin – Legia Warszawa
Śląsk Wrocław – Wisła Kraków

Kolejka 17 – 30 listopada-1 grudnia 2019 (bez poniedziałku)

Arka Gdynia – Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze
Legia Warszawa – Korona Kielce
Piast Gliwice – Śląsk Wrocław
Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków – Lechia Gdańsk
Wisła Płock – Lech Poznań
ŁKS Łódź – Cracovia

Kolejka 18 – 7-8 grudnia 2019

Cracovia – Raków Częstochowa
Górnik Zabrze – Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok – Zagłębie Lubin
Korona Kielce – Arka Gdynia
Lech Poznań – ŁKS Łódź
Lechia Gdańsk – Wisła Płock
Pogoń Szczecin – Piast Gliwice
Śląsk Wrocław – Legia Warszawa

Kolejka 19 – 14-15 grudnia 2019 (bez poniedziałku)

Arka Gdynia – Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk
Korona Kielce – Cracovia
Legia Warszawa – Wisła Płock
Piast Gliwice – ŁKS Łódź
Raków Częstochowa – Górnik Zabrze
Wisła Kraków – Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław – Lech Poznań

Kolejka 20 – 21 grudnia 2019 (bez meczów w niedzielę i poniedziałek)

Cracovia – Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok
Zagłębie Lubin – Legia Warszawa
Lech Poznań – Arka Gdynia
Lechia Gdańsk – Raków Częstochowa
Pogoń Szczecin – Korona Kielce
Wisła Płock – Piast Gliwice
ŁKS Łódź – Wisła Kraków

Kolejka 21 – 8-9 lutego 2020 (bez poniedziałku)

Arka Gdynia – Cracovia
Korona Kielce – Górnik Zabrze
Lech Poznań – Raków Częstochowa
Legia Warszawa – ŁKS Łódź
Piast Gliwice – Zagłębie Lubin
Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok
Wisła Płock – Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk

Kolejka 22 – 15-16 lutego 2020 (bez poniedziałku)

Cracovia – Lech Poznań
Górnik Zabrze – Arka Gdynia
Jagiellonia Białystok – Korona Kielce
Zagłębie Lubin – Wisła Kraków
Lechia Gdańsk – Piast Gliwice
Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław
Raków Częstochowa – Legia Warszawa
ŁKS Łódź – Wisła Płock

Kolejka 23 – 22-23 lutego 2020 (bez poniedziałku)

Arka Gdynia – Raków Częstochowa
Lech Poznań – Lechia Gdańsk
Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice – Cracovia
Wisła Kraków – Korona Kielce
Wisła Płock – Zagłębie Lubin
ŁKS Łódź – Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze

Kolejka 24 – 29 lutego-1 marca 2020 (bez poniedziałku)

Arka Gdynia – ŁKS Łódź
Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin
Jagiellonia Białystok – Lech Poznań
Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław
Korona Kielce – Lechia Gdańsk
Legia Warszawa – Cracovia
Raków Częstochowa – Piast Gliwice
Wisła Kraków – Wisła Płock

Kolejka 25 – 4 marca 2020

Cracovia – Wisła Kraków
Lech Poznań – Górnik Zabrze
Lechia Gdańsk – Legia Warszawa
Piast Gliwice – Arka Gdynia
Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok
Wisła Płock – Raków Częstochowa
ŁKS Łódź – Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław – Korona Kielce

Kolejka 26 – 7-8 marca 2020 (bez poniedziałku)

Arka Gdynia – Wisła Płock
Górnik Zabrze – Cracovia
Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk
Korona Kielce – ŁKS Łódź
Legia Warszawa – Piast Gliwice
Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin
Wisła Kraków – Lech Poznań

Kolejka 27 – 14-15 marca 2020

Cracovia – Jagiellonia Białystok
Lech Poznań – Legia Warszawa
Lechia Gdańsk – Arka Gdynia
Piast Gliwice – Wisła Kraków
Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin
Wisła Płock – Korona Kielce
ŁKS Łódź – Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa

Kolejka 28 – 21-22 marca 2020 (bez poniedziałku)

Arka Gdynia – Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok – Wisła Płock
Zagłębie Lubin – Lech Poznań
Korona Kielce – Piast Gliwice
Pogoń Szczecin – Cracovia
Raków Częstochowa – ŁKS Łódź
Wisła Kraków – Legia Warszawa

Kolejka 29 – 4-5 kwietnia 2020

Zagłębie Lubin – Korona Kielce
Lech Poznań – Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk – Cracovia
Legia Warszawa – Arka Gdynia
Piast Gliwice – Górnik Zabrze
Wisła Kraków – Raków Częstochowa
Wisła Płock – Śląsk Wrocław
ŁKS Łódź – Jagiellonia Białystok

Kolejka 30 – 11 kwietnia 2020

Arka Gdynia – Wisła Kraków
Cracovia – Wisła Płock
Górnik Zabrze – Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice
Korona Kielce – Lech Poznań
Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk
Raków Częstochowa – Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław – ŁKS Łódź

Kolejka 31 – 18-19 kwietnia
Kolejka 32 – 25-26 kwietnia
Kolejka 33 – 2-3 maja (bez lub z ograniczoną liczba meczów w sobotę, niekolidujących z finałem Pucharu Polski, bez poniedziałku)
Kolejka 34 – 9-10 maja (bez poniedziałku)
Kolejka 35 – 13 maja (kolejka w środku tygodnia)
Kolejka 36 – 16-17 maja (sobota-niedziela)
Kolejka 37 – 22-23 maja (piątek-sobota)

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

fourteen − thirteen =