U-17:  Gramy o finał. Czy uda się nadrobić straty z pierwszego meczu?

0
fot. Krzysztof Koszarski/akademiakghm.com

Zespół U-17 w czwartek rozegra drugi półfinałowy mecz Centralnej Ligi Juniorów. Podopieczni trenerów Bartosza Kwiatkowskiego i Piotra Stańki zmierzą się w Warszawie z Legią, a początek tego spotkania zaplanowany jest na godzinę 12:00.

Poprzedni mecz nasza drużyna przegrała 2:3. Mimo początkowego, jednobramkowego prowadzenia, piłkarze miedziowych popełnili dwa duże błędy w obronie, które pozwoliły przeciwnikom wyjść na prowadzenie. Udało się wyrównać, ale już po kilku minutach stołeczny klub ustalił wynik meczu.

Pomimo wyniku z pierwszego meczu, w Warszawie musimy powalczyć i wrócić z awansem do finału Mistrzostw Polski.

Autor: Piotr Michalczyk

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

7 + four =