Zostań redaktorem mkszaglebie.pl!

fot. Sławomir Puciato/wboleslawcu.pl

Chcesz rozwinąć pasję, jaką jest piłka nożna i Zagłębie Lubin, a przy okazji poznać piłkarski świat od kuchni? Jeśli tak, to mkszaglebie.pl jest idealnym miejscem dla Ciebie! Po kilku miesiącach małego „kryzysu”, znów szukamy osób chętnych do nawiązania współpracy z naszym serwisem!

Po kilku latach działania dla mkszaglebie.pl, możemy z całą pewnością przyznać, że praca na rzecz naszego serwisu, to znakomita możliwość rozwoju, poznania wielu osób i zrobienia kroku naprzód – nie tylko w świecie dziennikarskim.

Co prawda końcówka 2018 roku i początek 2019, to delikatny kryzys naszego portalu, ale dało znać o sobie życie i konieczność podporządkowania kilku rzeczy właśnie sprawom prywatnym. Pojawiają się jednak nowe możliwości na horyzoncie i liczymy, że w lepszą wersję naszego projektu zaangażujecie się wspólnie z nami!

Kogo poszukujemy:
  • redaktora piszącego o sprawach bieżących, takich jak: informacje z życia klubu, transfery, spekulacje transferowe itp.
  • redaktora zapowiadającego i relacjonującego mecze pierwszego zespołu,
  • redaktora zapowiadającego i relacjonującego mecze rezerw,
  • fotoreportera-współpracownika, który uczęszcza na mecze klubu,
  • kibica lub np. rodzica uczęszczającego na mecze grup młodzieżowych, który z pasji chciałby wysyłać nam lub publikować samodzielnie teksty związane z młodzieżą.
  • Social Media ogarniacza – twitter, instagram itd. będą Twoje 🙂
Wymagania:
  • obeznanie w środowisku Zagłębia Lubin,
  • przyda się znajomość zasad pisowni w języku polskim, ale tego też możemy nauczyć! 🙂
  • minimum 15 lat,
  • zapał do pracy!
  • miłość do ZAGŁĘBIA LUBIN!
Co możemy zaoferować?
  • u nas zdobędziesz doświadczenie przy redagowaniu tekstów,
  • u nas poznasz wiele ciekawych osób ze środowiska polskiej piłki nożnej,
  • otrzymasz legitymację prasową, dzięki której można ubiegać się o akredytacje na różne eventy (darmowy wstęp na większość meczów w Polsce),
  • zaistnieniejesz w środowisku Zagłębia Lubin,
  • będziesz pisał dla szerokiej rzeszy odbiorców – od kibiców, po piłkarzy, trenerów czy ogólnopolskich dziennikarzy,
  • zyskasz cenne doświadczenie, które w przyszłości będziesz mógł zaprezentować w swoim CV.
  • możesz pisać, kiedy chcesz – to hobby, a nie praca zawodowa 🙂

Chcesz do nas dołączyć? Skontaktuj się z nami!

Grzechu i załoga mkszaglebie.pl

Please enter your comment!

5 − 4 =