Koniec zgody z Falubazem Zielona Góra

6
fot. Sławomir Puciato/wboleslawcu.pl

Dziś czyli 30 lipca 2019 roku do historii przeszła zgoda pomiędzy kibicami Zagłębia Lubin a Falubazu Zielona Góra. 

 

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

6 KOMENTARZE

 1. Przecież nikt normalny się tym nie przejmuje.
  Nikomu nikt nie będzie mówił kto ma być jego przyjacielem a kto nie… to że grupa chłopców bawi sie w zgody kosy itd to jest nic nie warte już od paru ładnych lat… wszystkim teraz rządzi kasa i pokazuje to pięknie przykład Wisły i Śląska.
  Każdy normalny kto jeździł na Falubaz z Lubina lub z Zielonej na Zagłębie wcale nie potrzebował zgody (nawet jak jej nie było) i dalej będzie jeździł bo nikt mu nie będzie mówił co ma w życiu robić.
  Pozdrawiam wszystkich kibiców Falubazu.

  222
  8
 2. Z Pejsbooka:
  „Falusy jakoś się nie śpieszą z podaniem przyczyny tego za co Lubin pogonił tych przebierańców .
  Tak więc powód jest prosty – ekipa sportowa falusa okazała się kurwą która w rozmowach między sobą obraża swoich już ex braci z Lubina oraz ich zgody. A jak wyszło to na jaw?
  Cofnijmy się do wiosny . Falus jadący ekipą dostaje historyczny wpierdol od koalicji Legnica Żary oraz kilku AS .
  Uciekając w popłochu co było zresztą widać na krążącym po sieci filmiku jeden z osrańców z ekipy falusa gubi telefon . Niby nic . A jednak. Dzięki temu telefonowi koalicja uzyskuje dostęp do grupy na pejsbuku w której udzielali się chuligani falusa . Z rozmów wynikało że nie do końca są szczerzy wobec swoich braci i nie za dobrze wypowiadają się o nich i o ich zgodzie z Opola. Miedź wydrukowała screeny tych rozmów i dostarczyła na sektor gości podczas meczu Odry w Legnicy . I tak mit że ekipa falusa to chłopy z charakterem legł i okazało się ze to kurwy i śmiecie . Najbardziej wylansowana ekipa żużlowa zostaje pogoniona przez HZL . No i gdzie wy teraz pojedziecie z tą swoja szmatą falus hools w 100 osób prężyć się do zdjęć? Zreszta gadżetów h to macie najwięcej w Polsce a przez ostatnie 5 lat to co wy sami zrobiliście hooligany z ekipy opadłego falusa? Zagłębie goniąc was pokazało że jeszcze charakter jakiś mają bo w Polsce wiele stracili bratając się z takim barachłem jak falus mając zgody np. Z Zawiszą czy Arką.”

  35
  11

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

eight − 6 =