Lechia Gdańsk nie płaci za Kubickiego

0

Jak donosi „Przegląd Sportowy” klub z Gdańska zwleka z zapłatą ekwiwalentu za wyszkolenie Jarosława Kubickiego.

Lechia w momencie transferu byłego pomocnika Miedziowych w czerwcu ubiegłego roku, miała przelać na konto Zagłębia około 400 tysięcy złotych. Z powodu problemów finansowych zobowiązała się uregulować kwotę w dwóch ratach.

Już przy pierwszej transzy nastąpiły problemy bo nie dość, że była spóźniona to na dodatek bez ustalonych wcześniej odsetek. Termin drugiej raty minął dwa tygodnie temu a gdańszczanie do tej pory nic nie zapłacili. Jak deklaruje Janusz Biesiada, członek zarządu Lechii – zaległości zostaną uregulowane lada dzień.

Zagłębie choć zgłosiło sprawę do PZPN i UEFA, to nie chce szkodzić Lechii i cierpliwie czeka na należną kwotę. Dodajmy, ze nasz klub ciągle również czeka na rozliczenie transferu Filipa Jagiełły na kwotę półtora miliona euro. Genoa miała tę kwotę uregulować już w styczniu…

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

1 × 4 =