Łukasz Soszyński w kadrze pierwszego zespołu

9
fot. Mikołaj Olszewski

Zagłębie Lubin postanowiło przesunąć zawodnika rezerw do swojej podstawowej kadry. Soszyński podpisał kontrakt z klubem do 30 czerwca 2020 roku z klauzulą możliwości go przedłużenia o następny rok.

W poprzednim sezonie 21-letni pomocnik był kapitanem drużyny trzecioligowych rezerw i wystąpił w 27 spotkaniach. Łukasz jest rodowitym lubinianiem i wychowankiem Akademii Zagłębia Lubin, króry przeszedł wszystkie szczeble szkolenia – od Centralnej Ligi Juniorów (36 meczów) po rezerwy (łącznie 56 meczów) aż ostatecznie znalazł się w kadrze pierwszego zespołu Zagłębia Lubin.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

9 KOMENTARZE

 1. Jak widac to zajebiscie wychodzi transfer za transferem dlaczego prosto w oczy nie powiedza ze nie ma kasy i tyle w temacie

  3
  4
 2. tu nie chodzi o to by sciagac byle kogo, jak nie ma pieniedzy na dobry transfer to lepiej brac swoich chlopakow ,zamiast wydawac pieniadze na kogos z zewnatrz tylko po to by zrobic transfer. W koncu jest jakies myslenie w tym klubie,zaczelismy sprzedawac zawodnikow a nie oddawac za darmo. gratulacje dla chlopaka niech walczy o plac. Czasy sa jakie sa aby sprowadzic kogos kto ma pojecie jak grac i doswiadczenie to trzeba wylorzyc miliony a nas na to nie stac…lepiej inwestowac w trenerow by szkolili jeszcze lepszych zawodnikow.

  5
  1
 3. Jak lubisz parzeć na słaba gre i kolejny sezon stracony to fakt po co transfery.Zobacz co sie dzieje w kolejnym sparingu jada z nami jak z fura gnoju.Samymi młodymi nie da sie grac w ekstraklasie

  1
  4
  • Figo, Zivec i Tosik są do środka, mało ci starych? Nie rozumiem waszego marudzenia, przez lata były pretensje, że nie stawiamy na młodzież (słuszne) a jak zaczęliśmy stawiać to też nie pasuje.

  • kibic cala liga jest slaba wiec sila rzeczy ogladamy slabe mecze….problem tkwi w jakosci zawodnikow,nie chce ogladac jakas gwiazde z podworka typu Kucharczyk ktora kasuje tysiace co miesiac a i tak nie zbawi naszego klubu ,jezeli nie stac nas na kogos w miare mlodego i dobrze wyszkolonego to zgoda ale nie ma takich grajkow na polskim rynku, dlatego wole by pieniadze wykorzystywac na co innego i dawac szanse mlodym….przypomne ze w kadrze mamy duzo starszych zawodnikow ,wiec napewno samymi mlodymi grac nie bedziemy

 4. Pamiętam sezony za Urbana czy hapala też ściągaliśmy na potęgo ludzi niby z nazwiskami i co i spadek. Wolę takiego wychowanka niż gościa z kontraktem 40tysi który przyjedzie tu odcinać kupony. Po to jest pchana kasa w akademię abyśmy nie robili transferów za kilka mln co runde. Niektórym proponuje wziac coś na wstrzymanie bo komentarzy nie da się czytać

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

17 − six =