Łukasz Soszyński w kadrze pierwszego zespołu

9
fot. Mikołaj Olszewski

Zagłębie Lubin postanowiło przesunąć zawodnika rezerw do swojej podstawowej kadry. Soszyński podpisał kontrakt z klubem do 30 czerwca 2020 roku z klauzulą możliwości go przedłużenia o następny rok.

W poprzednim sezonie 21-letni pomocnik był kapitanem drużyny trzecioligowych rezerw i wystąpił w 27 spotkaniach. Łukasz jest rodowitym lubinianiem i wychowankiem Akademii Zagłębia Lubin, króry przeszedł wszystkie szczeble szkolenia – od Centralnej Ligi Juniorów (36 meczów) po rezerwy (łącznie 56 meczów) aż ostatecznie znalazł się w kadrze pierwszego zespołu Zagłębia Lubin.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

9 KOMENTARZE

1. Jak widac to zajebiscie wychodzi transfer za transferem dlaczego prosto w oczy nie powiedza ze nie ma kasy i tyle w temacie

3
    4
  2. tu nie chodzi o to by sciagac byle kogo, jak nie ma pieniedzy na dobry transfer to lepiej brac swoich chlopakow ,zamiast wydawac pieniadze na kogos z zewnatrz tylko po to by zrobic transfer. W koncu jest jakies myslenie w tym klubie,zaczelismy sprzedawac zawodnikow a nie oddawac za darmo. gratulacje dla chlopaka niech walczy o plac. Czasy sa jakie sa aby sprowadzic kogos kto ma pojecie jak grac i doswiadczenie to trzeba wylorzyc miliony a nas na to nie stac…lepiej inwestowac w trenerow by szkolili jeszcze lepszych zawodnikow.

5
    1
  3. Jak lubisz parzeć na słaba gre i kolejny sezon stracony to fakt po co transfery.Zobacz co sie dzieje w kolejnym sparingu jada z nami jak z fura gnoju.Samymi młodymi nie da sie grac w ekstraklasie

1
    4
    • Figo, Zivec i Tosik są do środka, mało ci starych? Nie rozumiem waszego marudzenia, przez lata były pretensje, że nie stawiamy na młodzież (słuszne) a jak zaczęliśmy stawiać to też nie pasuje.

• kibic cala liga jest slaba wiec sila rzeczy ogladamy slabe mecze….problem tkwi w jakosci zawodnikow,nie chce ogladac jakas gwiazde z podworka typu Kucharczyk ktora kasuje tysiace co miesiac a i tak nie zbawi naszego klubu ,jezeli nie stac nas na kogos w miare mlodego i dobrze wyszkolonego to zgoda ale nie ma takich grajkow na polskim rynku, dlatego wole by pieniadze wykorzystywac na co innego i dawac szanse mlodym….przypomne ze w kadrze mamy duzo starszych zawodnikow ,wiec napewno samymi mlodymi grac nie bedziemy

4. Pamiętam sezony za Urbana czy hapala też ściągaliśmy na potęgo ludzi niby z nazwiskami i co i spadek. Wolę takiego wychowanka niż gościa z kontraktem 40tysi który przyjedzie tu odcinać kupony. Po to jest pchana kasa w akademię abyśmy nie robili transferów za kilka mln co runde. Niektórym proponuje wziac coś na wstrzymanie bo komentarzy nie da się czytać

Please enter your comment!

17 − six =