Podsumowanie tygodnia #3

fot. Zagłębie Lubin S.A.

Poprzedni tydzień obfitował w konkretne informacje, poniżej spis tego co się działo w ostatnich dniach.

Wydarzenia:

– rozpoczęły się gry kontrolne Zagłębia Lubin, nasza drużyna rozegrała mecze z Widzewem Łódź (1:1), FK Usti nad Labem (2:1) i Wartą Poznań (0:1).

– po w/w meczach piłkarze udali się na obóz przygotowawczy do Venray (Holandia), w którym zagrają kolejne sparingi – ze Spartą Rotterdam (5 lipca) i VBV De Graafschap (6 lipca)

– do sztabu trenerskiego Akademii Zagłębia Lubin dołączył Andro Fistonić, który przyszedł z GNK Dinamo Zagrzeb

Kadra:

– przedłużono umowy z następującymi graczami – Damian Oko, Dawid Pakulski (obaj do 30 czerwca 2022 roku) i Jakub Tosik (do 30 czerwca 2020 roku)

– doczekaliśmy się transferów, do Lubina trafili Saša Živec z Omonii Nikozja i Rok Sirk z NŠ Mura

– prezes Zagłębia, Mateusz Dróżdż w wywiadzie z nami potwierdził, że będzie jeszcze jeden transfer do zespołu, cały wywiad tutaj

2 KOMENTARZE

1. Jakos kolejnego transferu nie widać.Jagiełło odszedł i nie mamy nikogo w jego miejsce,brak rywalizacji w srodku pola.Mlodzi tego nie pociągną..Słabo to wszystko wyglada na tle innych zespolów ekstraklasy.Wzmocnienia też nie powalają.Oby było dobrze

2. Zagadzam sie nie mozna tylko liczyc na Starzynskiego, w srodku pola mamy wielka luke,ale potrzebny jest ktos bardziej kreatywny niz Jagiello, ktos kto sam pociagnie zespol jak zabraknie Starzynskiego.

Please enter your comment!

eleven + 18 =