Podsumowanie tygodnia #4

0
fot. Mikołaj Olszewski

Witajcie w kolejnym podsumowaniu tygodnia. Niewiele się działo w minionych 7 dniach, oto skrót tego co się działo:

Wydarzenia:

– Lechia Gdańsk od roku zwleka z zapłatą ekwiwalentu za wyszkolenie Jarosława Kubickiego (ok 400 tys. Złotych). Wg obietnic Janusza Biesiady, członka zarządu Lechii – zaległości mają być uregulowane lada dzień

– Zagłębie cały poprzedni tydzień spędziło na zgrupowaniu w holenderskim Venray gdzie zagrało dwa przegrane, kontrolne spotkania ze Spartą Rotterdam (0:1) i z De Graafschap (0:4)

– Były dyrektor sportowy Zagłębia Lubin, Dariusz Motała, za pośrednictwem adwokata, domaga się premii od Zagłębia Lubin za zajęcie szóstego miejsca w sezonie 2018/2019. Absurdem jest to, że w wyżej wymienionym sezonie Motała był pracownikiem klubu przez zaledwie dwie kolejki.

Kadra:

– Dyrektor sportowy – Michał Żewłakow i Koordynator pionu sportowego – Jarosław Gambal podpisali z klubem nowe kontrakty obowiązujące do 30 czerwca 2020 roku

– Eryk Sobków przenosi się na zasadzie transferu definitywnego do II-ligowego Górnika Polkowice

– Łukasz Soszyński z kolei został włączony do pierwszej kadry Zagłębia Lubin. Były już kapitan rezerw podpisał kontrakt z klubem obowiązujący do 30 czerwca 2020 roku z klauzulą możliwości go przedłużenia o następny rok

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 × two =