Serafin Szota blisko przenosin do Krakowa

10
fot. Odra Opole

Serafin Szota jest bliski przenosin do Krakowa. Usługami młodego obrońcy poważnie zainteresowana jest Wisła Kraków o czym jako pierwszy poinformował portal www.transfery.info.

Szota cały poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w Odrze Opole. W barwach drużyny występującej przy ulicy Oleskiej wystąpił w 24 meczach (21 spotkań ligowych + 3 spotkania w PP).

Jako pierwszy o przenosinach Szoty do Krakowa poinformował portal www.transfery.info. To, że Szota odejdzie do innego klubu, dało się wywnioskować ze słów prezesa Zagłębia na środowym spotkaniu z kibicami. Informacje potwierdza też trener Wisły Kraków, MAciej Stolarczyk.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

10 KOMENTARZE

 1. To jest decyzja klubu czy Serafina ew jego menagera ?? Bo na razie mam wrażenie ze ogrywamy młodych zawodników i ich oddajemy. Nawet nie dostałe szansy zagrania w Zagłębiu 🙁 . I jak się to ma do polityki wprowadzania młodych zawodników do składu ?? .

  14
  • Eh. A w Niedziele bedziemy płakać że na Akademii nie da sie walczyć o najwyższe cele… niechce być w Lubinie droga wolna, jeszcze wybrał taki klub…

   Ja tylk przypominam że w 1 drużynie na obozie i chyba zgłoszonych jest 13 (jak dobrze liczę) piłkarzy z Akademii, to jest chyba ewenement w Polsce…

 2. Sam Serafin chce odejść, nie chcę podpisac nowego kontraktu, wiec klub dobrze robi bo bedzie za darmo. Menagerowie patrza na tych mlodych chlopakow jak na monety robiąc im sito w głowie i pozniej mlodzi giną bo wątpię by cos ten chlopak w wisle pokazal.

  7
  2
 3. Krzyż mu na drogę juz jeden pilkarz był ostatnio co sie wychował w Legnicy i pokazał ile dla niego znaczy klub itd 🙂 papapap bez żalu

  4
  2
 4. Tak nie moze byc, zeby pilkarz korzystal z dobrobytu klubu, czerpal z jego know-how (holenderski model szkolenia) a nastepnie pokazywal mu srodkowy palec. Aby byc postrzeganym jako powazny klub trzeba uderzyc w tym wypadku piescia w stol. Co moze stac sie najgorszego dla mlodego zawodnika? Rozbrat z gra – niech koles buja sie w klubie kokosa i biega sam kilomentry bez ladu i skladu. Odciac go od grania w pilke i niech gnije w nicosci do konca kontraktu. Po roku nie bedzie juz tylu chetnych na niego.
  Wogole to jakas kpina jak daje sie traktowac aldze klubu. Taki Paluszek prosi o rozwiazanie kontraktu z powodow osobistych – co nie przeszkadza mu skolei od razu wskoczyc w te same buty tym razem we Wroclawiu. Zero reakcji ze strony klubu czym daje zielone swiatlo dla nastepnych nasladowcow. Czy ZL to klub ktory mozna bezkarnie r*uchac? Co z ta Miedziana Tozsamoscia?

  6
  3
  • Właśnie dlatego trzeba sie pozbyć tych ludzi ze starego miotu dla których tylko $$ się liczy i przyzwyczaili się że ten klub można doic.

   A nie do konca jest tak ze nic z tego nie mamy… z kazdego transferu mamy %…

   • Na pewno? Bo znajac zycie skonczy sie na ekwiwalencie za wyszkolenie ktorym nalezy sie podzialkowac z 2 innymi klubami.

    W tym wypadku nalezy olac ta nedzna kase. Rozwiazania widze 2 – raczej z tych nieszablonowych (kolejna rada dla zarzadu za free)
    1. Wywalic goscia do klubu kokosa, nakazac cwiczenia na silowni jako glowne zajecie by tracil na motoryce i zwrotnosci, by nabieral na masie. Odciac od zajec z pilka. I aby uciec od oskarzen o szykanowanie nalezy powolywac do kadry meczoweuj i wpuszczac na 2 min w meczu – bron boze nie wiecej bo jeszzcze by cos odpi**rdolil.
    2. Dzis pilkarze zeby uciec od podatkow prowadza jednoosobowe firmy. Wiec takiemu delikwentowi ktory wymusza transfer na odchodne wystawic fakture za korzystanie z know-how, za odzywki, uzyczenie boiska, sprzetu, silowni odnowy czy tez opieki medycznej. Wycenic to na 1000 pln8/dzien/ 365 dnie ma rok minus jakies 30 dni wakacji. Byl taki klient w klubie 2 lata? Prosze bardzo, to 690 dni kazdy po tysiaku – lacznie 690 000 plus vat. Niech idzie do sadu i udowodni ze nie korzystalz dobrodziejstwa inwentarza i wiedzy trenerow.

    9
    3
 5. Serafin nawet nie wiedział kiedy jest trening kiedy wyjazd na oboz …tak to traktowano… nie zarabiał nawet średniej krajowej w tym pseudo klubie a czytam tu takie pierdoly… to klub mu pokazał środkowy palec … co myślicie że koleś który gra w kadrze narodowej będzie grał w rezerwach? hamujcie gawęde zanim osadzicie

  3
  4

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

3 × one =