Zagłębie Lubin otrzyma rządowe środki na budowę hali sportowej

0
fot. akademiakghm.com

Ministerstwo Sportu i Turystyki wspiera Zagłębie Lubin S.A. w rozwoju Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie. Projekt budowy hali sportowej z pełnowymiarowym boiskiem piłkarskim został wpisany do planu rocznego „Programu inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu”.

– Jestem orędownikiem rozwijania infrastruktury sportowej w Polsce i wiem, że Zagłębie Lubin zasługuje na nową halę sportową. Cieszę się, że możemy wesprzeć tę budowę środkami z programu inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu. To ważny element naszego planu dla polskiej piłki, by polska młodzież mogła w dobrych warunkach się szkolić, podnosić umiejętności czy po prostu cieszyć sportem. To nie tylko inwestycja w budynki, to inwestycja w chwalebną przyszłość polskiego sportu, polskiej piłki – mówi Prezes Rady Ministrów, premier Mateusz Morawiecki.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

3 + thirteen =