Zwycięstwo w sparingu z Górnikiem Polkowice

1

Po powrocie z obozu przygotowawczego piłkarze rozegrali kolejną grę kontrolną przed startem sezonu 2019/2020. Spotkanie miało miejsce w piątkowe popołudnie na boiskach Akademii Piłkarskiej Zagłębia Lubin, a rywalem „Miedziowych” był beniaminek II ligi – Górnik Polkowice. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:1.

Zagłębie Lubin – Górnik Polkowice 2:1 (1:1)


Bramki
: Rok Sirk 17, Patryk Szysz 84 – Eryk Sobków 56

Zagłębie Lubin: 30. Dominik Hładun (Kacper Bieszczad) – 4. Serafin Szota (65 Bartosz Kopacz), 5. Maciej Dąbrowski, 27. Dominik Jończy (79 Łukasz Poręba), 14. Michał Bogacz (62 Damian Oko) – 11. Bartłomiej Pawłowski, 6. Łukasz Soszyński, 13. Dawid Pakulski, 19. Daniel Dudziński (74 Alan Czerwiński), 17. Patryk Szysz – 9. Rok Sirk. Grał także: Patryk Mucha.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

sixteen − ten =