CLJ: Porażka z Legią

0
fot. laczynaspilka.pl

W meczu na szczycie Centralnej Ligi Juniorów Zagłębie Lubin przegrało na wyjeździe z Legią Warszawa 4:2. Bramki dla lubinian zdobyli Jakub Siga oraz Marcel Górski. 

Spotkanie fatalnie rozpoczęło się dla Zagłębia. Już na samym początku meczu Legia zdobyła bramkę i tym samym ustawiła sobie to spotkanie. Zagłębie jednak dość szybko się podniosło i przejęło inicjatywę w tym spotkaniu. Na wyrównującego gola musieliśmy poczekać do 41  minucie. Jakub Siga popisał się świetną akcją na prawej flance, którą sfinalizował precyzyjnym strzałem. Do przerwy wynik meczu nie uległ już zmianie.

Drugą połowę lepiej rozpoczęło Zagłębie. Z około 20 metrów Marcel Górski mierzonym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Zagłębie jednak oddało inicjatywę i wykorzystała to Legia. Bramka wyrównująca padła po stałym fragmencie gry. Legia poszła za ciosem i zdobyła gola na 3:2. W końcówce meczu Zagłębie postawiło wszystko na jedną kartę. W doliczonym już czasie gry Legia wyszła z kontrą, którą pewnie zamieniła na bramkę. Ostatecznie Zagłębie Lubin uległo Legii Warszawa 4:2.

Legia Warszawa 4:2 Zagłębie Lubin
Bramki: Czajkowski (1′), Matsenko (59′), Kwiatkowski (72′), Staniszewski (90′) – Siga (41′), Górski (53′)
Legia Warszawa: Tobiasz – Derlatka, Rytelewski, Rokosz, Kwiatkowski – Matsenko, Gościniarek – Czajkowski, Grabowski, Pierzak – Włodarczyk.
Zagłębie Lubin: Matoga – Walczak, Baran, Posmyk, Masny (78′ Jagodzińśki), Kizyma, Siga (62′ Zynek), Zając (89′ Pochyra), Kłudka (67′ Saganowski), Kusztal, Hanc.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

five × 1 =