III Liga: Bezbramkowy remis na początek

0
fot. własne

W II kolejce III ligi rezerwy Zagłębia Lubin rozegrały swój pierwszy mecz z beniaminkiem LZS-em Starowice. W Starowicach padł bezbramkowy remis. 

Pierwsza połowa spotkania pokazała nam ofensywną grę beniaminka III ligi ze Starowic. Szczególnie dwie groźne sytuację mieli gospodarze, gdzie nie potrafili skierować piłki z najbliższej odległości do bramki. W naszej drużynie najwięcej szans miał Kamil Mazek jednakże i on nie popisał się skutecznością pod bramką rywala. 

Druga połowa polegała głównie na prowadzeniu gry przez Zagłębie. W 67 minucie spotkania czerwoną kartką został ukarany napastnik z Lubina Kacper Chodyna. Chwilę po tej sytuacji stuprocentową sytuację miał rezerwowy LZS-u, który przeniósł piłkę z około 5 metra nad poprzeczką.

 

LZS Starowice 0:0 Zagłębie II Lubin

Żółte Kartki: Rzepka, Szydziak – Więcek

Czerwona kartka: Chodyna (65’)

LZS Starowice (wyjściowy): Majchrowski – Kumor, Rzepka, Sikorski, Rakowski – Szydziak, Pietrakowski, Nowacki, Pawlus, Stencel – Gordzielik

Zagłębie II Lubin (wyjściowy): 22. Bieszczad – 2. Borkowski, 3. Kruk, 4. Kasprzak, 5. Żmijewski, 6. Witsanko, 7. Mazek, 8. Więcek, 9. Białek, 10. Gołębiowski, 11. Chodyna. 

Rezerwowi: 96. Kuchta – 14. Maciejewski, 15. Laskowski, 16. Baran, 17. Sypek, 18. Czuban.

Następne spotkanie rezerwy Zagłębia prowadzone przez trenera Adama Buczka zagrają na wyjeździe z drużyną Pniówka Pawłowice Śląskie 17 sierpnia o godzinie 17:00. 

Zagłębie II Lubin zaczęło sezon od II kolejki ponieważ klub Ruch Chorzów wystąpił do władz Zagłębia z prośbą o zgodę na przełożenie meczu, który miał odbyć się 3 sierpnia w ramach I kolejki III ligi. 

 

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

12 − 10 =