Pawłowski już w nowych barwach

0
fot. gazisehirgaziantepfk.org

26-letni skrzydłowy odszedł z Zagłębia na zasadzie transferu definitywnego do tureckiego Gazisehir Gaziantep FK. Od soboty trenuje już z nową drużyną. W nadchodzącym sezonie występował będzie z numerem 10. na plecach.

W nowym klubie ma okazję trenować z zawodnikami takimi jak Moussa Sow czy Papy Djilobodji, którzy zaznaczyli swoją obecność w europejskim futbolu. W szatni spotka także 13-krotnego reprezentanta Polski Pawła Olkowskiego, który przeniósł się do Gaziantep z angielskiego Boltonu.

Szansę na debiut będzie miał 18 sierpnia. Jego drużyna zagra z Fenerbahce.

fot. gazisehirgaziantepfk.org
fot. gazisehirgaziantepfk.org
fot. gazisehirgaziantepfk.org
fot. gazisehirgaziantepfk.org
fot. gazisehirgaziantepfk.org
fot. gazisehirgaziantepfk.org
fot. gazisehirgaziantepfk.org
Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

four × 2 =