PILNE: Zagłębie zainteresowane Vejinoviciem i Srniciem

5
fot. futebolholandes.com

Wiemy, kogo miał na myśli prezes Mateusz Dróżdż, gdy mówił o potencjalnych transferach w wywiadzie udzielonym Canal+. Mowa o Marko Vejinoviciu oraz Slavoljubie Srniciu. Marko Vejinović to holenderski środkowy pomocnik AZ Alkmaar, a Slavoljub Srnić to serbski skrzydłowy UD Las Palmas.

Marko Vejinović gra na pozycji środkowego pomocnika (pozycje 6 lub 8), wiosną poprzedniego sezonu reprezentował Arkę Gdynia. Po sezonie wrócił do swojego macierzystego klubu (AZ Alkmaar). Zagłębie chciało Vejinovicia już na początku okresu przygotowawczego, ale wtedy na przeszkodzie stanęła cena. Teraz wszystkie szczegóły zostały już ustalone, jednak… do gry o zawodnika wróciła Arka Gdynia.

Gdyński klub od ponad tygodnia zabiega o tego piłkarza i obecnie przedstawił mu ofertę kontraktu, która jest na poziomie finansowym ekstraklasowej czołówki. Jeśli piłkarz wybierze tę ofertę będzie jednym z najlepiej opłacanych zawodników Ekstraklasy. Ten transfer akurat do Arki może mieć związek z możliwymi zmianami na stanowisku prezesa w klubie z Gdyni, o czym możecie przeczytać na twitterowych kontach Arkowców. Jak Arka, która za rekina finansowego nie uchodzi zamierza temat finansować nie mamy bladego pojęcia. Zagłębie nie wyrówna oferty bo nie zamierza powtórzyć błędu jak np. z Darvydasem Sernasem – a kontrakt Vejinovicia w Gdyni ma być znacznie wyższy, niż ten Sernasa w Lubinie.

27-letni Srnić jeszcze rok temu był gwiazdą Crveny Zvezdy Belgrad. Poprzedni sezon zaczął w barwach tego zespołu, gdzie grał m.in. w Lidze Mistrzów. Rozegrał w tych rozgrywkach trzy mecze (dwa razy przeciwko Liverpoolowi a raz przeciwko Napoli). W drugiej części sezonu reprezentował już barwy Las Palmas (7 meczów i 1 gol). Skrzydłowy oglądał starcie Zagłębia z Piastem i ma niebawem się określić. Według naszych informacji wybiera pomiędzy Zagłębiem a ofertą z Niemiec.

Okno transferowe dobiega końca w poniedziałek 2.09.2019.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

5 KOMENTARZE

  1. Fajnie by było jakby sie udało ale RN bardzo pomogła najpierw blokowali a teraz myślą… Lubin taki piękny…. i ani tego ani tego w Lubinie nie będzie…

    14
    6

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × 5 =