Podsumowanie tygodnia #9

0
fot. Mikołaj Olszewski

Witajcie w kolejnym podsumowaniu tygodnia a w zasadzie poprzednich dwóch tygodni, tak się złożyło, że tym razem nadrabiamy zaległości z poprzednich 14 dni, zaczynamy!

Wydarzenia:

– Zagłębie Lubin rozegrało dwie kolejki, w fatalnym stylu notując dwie porażki, najpierw na wyjeździe z Legią Warszawa (0:1) a następnie w Lubinie z Piastem Gliwice (0:3)

– również rezerwy Zagłębia nie spisują się najlepiej remisując najpierw na wyjeździe z Pniówkiem Pawłowice Śląskie (1:1) a potem w derbach we Wrocławiu przegrali z drugim zespołem Śląska (0:1)

– za to nasza kadra U-18 w 2 kolejce Centralnej Ligi Juniorów pokonała w Warszawie Escolę Varsovia 2:1

– odbyło się losowane 1/32 rundy Totolotek Pucharu Polski, Miedziowi wybiorą się do Kielc na pojedynek z tamtejszą Koroną a rezerwy zagrają u siebie z Miedzią Legnica

– Radio Wrocław podało, że na wniosek miasta Lubin środki na kontach bankowych Zagłębia zostały zajęte przez Naczelnika Urzędu Skarbowego, czyli zaczął się kolejny odcinek konfliktu Zagłębie – Miasto Lubin…

– Przegląd Sportowy donosi o zainteresowaniu przez klub dwoma piłkarzami na zastępstwo sprzedanych Filipa Jagiełło i Bartłomieja Pawłowskiego. Niestety ruchy kadrowe są zablokowane przez wyżej wymieniony konflikt z miastem w sprawie podatku

Kadra

– Janekx89 poinformował na swoim twitterze o bardzo bliskim transferze Damiana Dąbrowskiego z Cracovii do Zagłębia Lubin, jednak jeszcze tego samego dnia okazało się, że zawodnik przeniesie się do Pogoni Szczecin

– Robin Pronk został nowym koordynatorem Ds. Rozwoju Trenerów i Zawodników Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie. 46-letni Holender w przeszłości odnosił sukcesy jako pracownik Ajaxu Amsterdam oraz FC Utrecht

– i na koniec prawdziwa transferowa bomba – mój „ulubieniec” – Patryk Tuszyński odszedł z Zagłębia do Piasta Gliwice

 

To wszystko tym razem, do przeczytania w przyszłym tygodniu, obiecuję!

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

20 − nineteen =