Zagłębie pozyskało reprezentanta Polski U17

6
fot. akademiakghm.com

Do Zagłębia Lubin dołączył lewy obrońca Sebastian Mach – reprezentant Polski U17. Mach urodził się w 2001 roku w Berlinie. Przez większość kariery grał dla Herthy Berlin, z której przeszedł do Lubina.

18 latek może grać na lewej obronie lub w środku pola. Na razie będzie grał w rezerwach, ale klub zapowiada, że Ben van Dael będzie go obserwował pod kątem seniorów.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

6 KOMENTARZE

 1. Ciekawy ruch.
  Poniewaz wydaje sie ze Arka jest glownym faworytem do spadku w tym roku, warto zrobic podchody pod Kamila Antonika – ten chlopak dorze pokazal sie w dotychczasowych spotkaniach, ma to „cos”

  5
  3
  • idac takim sposobem rozumowania Zaglebie tez moze byc stawiane w wyscigu o dzban w tym roku (nie zakladam, ze tak sie stanie, ale probuje zrozumiec tok myslowy)… fajnie, ze sciagneli mlodego, ale gdzie reszta transferow?

   12
 2. Oddali Dziwnego, Szote (to jiz samobój) i szukaja w rozpaczy kogos za Balicia. Slaba ta polityka transferowa. Gdyby Figo poszedl za Stokowcem to bitwa o utrzymanie bylaby bardzo ciezka. Super wizja na ten sezon

  8
  1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

twenty + 19 =