Asmir Suljić i Mátyás Tajti na testach medycznych

1
fot. M4 Sport ELO

Dziś testy medyczne przed transferem do Zagłębia Lubin przejdą skrzydłowy Asmir Suljić (Olimpija Lublana) i środkowy pomocnik z Węgier Mátyás Tajti (Diósgyőr).

Bośniak Suljić gra na pozycji skrzydłowego. Poprzedni sezon spędził w NK Olimpija Ljublana, gdzie w 32 występach strzelił cztery bramki, zanotował dwanaście asyst. To były zawodnik m.in. FK Sarajevo, Újpest FC i Videoton Fehérvár. Na Węgrzech zdobył Puchar i Mistrzostwo. Oprócz tego w Ljublanie zdobył Puchar Słowenii.

Mátyás Tajti to środkowy pomocnik z ligi węgierskiej. Ma 21 lat i jest reprezentantem kraju w swojej kategorii wiekowej. Ostatni sezon spędził w Diósgyőr. Wcześniej występował w młodzieżowych drużynach Barcelony i Malagi.

 

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

seventeen + 6 =