Junory i Gambal odeszli z Zagłębia

8
fot. Mikołaj Olszewski

W ostatnich dniach z Zagłębia Lubin odszedł nie tylko były już prezes Mateusz Dróżdż, ale także dotychczasowy rzecznik prasowy Paweł Junory a także najbliższy współpracownik Michała Żewłakowa, koordynator pionu sportowego Jarosław Gambal. 

Paweł Junory pracował w Zagłębiu Lubin przez 1,5 roku. Początkowo był pracownikiem biura prasowego. Po pewnym czasie został rzecznikiem prasowym i trzeba przyznać, że ze swoich obowiązków wywiązywał się godnie. Świadczą o tym wszystkie ciepłe słowa jakie otrzymał na twitterze od przedstawicieli różnych mediów a także z innych klubów PKO Ekstraklasy.

Jarosław Gambal pracował w klubie od stycznia bieżącego roku. W dużej mierze to dzięki jego zaangażowaniu do klubu dołączyli Asmir Suljić a także Matyas Tajti.

Dzięki Panowie za Wasz wkład w rozwój klubu i do zobaczenia na stadionie!

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

8 KOMENTARZE

 1. Wachnik wydymał Sadowskiego teraz Dróżdża 🙂 kolegów zostawił służy wierni swemu Panu z KGHMu 🙂
  coś czuje że mamy kandydata na nowego prezesa 🙂 – rudy z blok ekipy

  20
  2
 2. Już wiadomo po co te wszystkie przepychanki w klubie. Paru gości czyhało na ciepłe posadki i przy pomocy rady je dostaną. Od czterech lat ta sama sytuacja jedni podkopują drugich a my mamy przez te wojenki pusty stadion i słabe wyniki zespołu. Wychodzi na to że ta banda darmozjadów co zasiada w radzie działa na szkodę klubu i KGHM.

  25
  2
  • Bo Żewłak ma dużo znajomych w mediach i może namieszać koło dupy władzy 🙂 (wystarczy poczytać weszło itd) a tego KGHM się najbardziej boi 🙂

   Przecież w ostatniej lidze Minus jak Kowlaczyk się ropuszczał jak tutaj Żewałak wytrzmuje 🙂 jakby Żewłak był za wszystko odpowiedzialny w Lubinie i wszystko załatwiał

   Spokojnie i tutaj będzie konflikt 🙂

   15
   1
   • Ale to jest dzialanie na krotka mete, dac zwolnic swojego podwladnego rzetelnie wykonujacego swoja prace to strzal w kolano. Coz, ciekawe czy na ich miejsce przyjda pociotki czy fachowcy…

    13
    1
 3. Ale żunajace jest zachowanie wlasciciela, ktory po odwolaniu wszystkich nagle sie wszystkim chwali nawet trenerem, ktorego przeciez zalatwil byly prezes. Mam pytanie do tych wszystkich z PR kghm gdzie byli wczesniej? My jestesmy gornicy i ten belkot, jak jest dobrze u nas nie przejdzie.

  20
 4. Myslicie, ze mozliwe by bylo spotkanie sie nas kibicow Zagłębia z tą pseudo radą nadzorcza i wygarniecie im w twarz ze sa skonczeni? I ze ich polityka sięga dna, pomijajac sezon gdzie zdobywalismy brąz. A ten caly Żewłakow to nieźle jest poukladany skoro on zostal, a nasze chlopy Mateusz i Jarek zostali pozwalniani jak na kasie w biedronce. Wiedzialem od poczatku ze to skąpa złotówa z Warszawy z tego Żewłakowa i ch.ja wniesie swoim podejsciem.

  11
  8
 5. Czyli to prawda co się mówi na mieście, że pani Ania przyszła do klubu i robi czystki…? Szkoda, że zwalniają niewinnego rzecznika, który dla marketingu robił dobrą robotę, a nie pogonią np. Żewłaka, który każdy wie ile „pracował” w klubie. No cóż wojenki jak podczas zmiany PO-PIS, szkoda, że ktoś pozwala na takie cyrki zamiast skupić się na poprawie formy sportowej. Swoją drogą kim jest ta słynna pani Ania, że ja delegowali na robienie czystek po byłym prezesie, ktoś wie? Albo też, czyje polecenia wykonuje?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

three × 3 =