Martin Sevela przedstawiony na konferencji prasowej [TEKST + WIDEO]

1
fot. Zagłębie Lubin S.A.

Nowy szkoleniowiec Zagłębia Lubin Martin Sevela został przedstawiony na konferencji prasowej. Poniżej prezentujemy relację tekstową z konferencji oraz zapis wideo autorstwa telewizji klubowej.

Martin Sevela (trener Zagłębia): – Dziękuję dyrektorowi Michałowi Żewłakowowi za szansę, za to, że jestem w tym klubie. Mamy ambicję być lepszym każdego dnia. Ten start w lidze nie był idealny w wykonaniu Zagłębia, ale spędziłem tu kilka dni, oglądałem mecz z Wisłą Płock i widziałem pozytywną energię. Wierzę więc, że będzie lepiej. Zawodnicy chcą ciężko pracować, mają wielki potencjał i jestem szczęśliwy, że mogę pracować w Lubinie.

– Chcę, aby Paweł Karmelita pozostał w moim sztabie. Wysoko oceniam go jako fachowca i człowieka. Przekazuje mi wiele istotnych informacji na temat drużyny. Moim asystentem będzie także Ivan Vrabec – darzę go zaufaniem, pracowaliśmy razem przez sześć lat.

– Przed nami ważny mecz ze Śląskiem Wrocław. Zrobimy wszystko, by wygrać, ale wiem, że to nie będzie łatwe. Piłkarze, którzy będą w kadrze na ten mecz, będą musieli być gotowi do gry na sto procent. W derbach potrzebujemy gladiatorów.

Michał Żewłakow (Dyrektor Sportowy Zagłębia): – Dziś spotkaliśmy się, by oficjalnie przedstawić trenera. Po burzliwym okresie zdecydowaliśmy się na zatrudnienie Martina Seveli. Cieszę się z tego wyboru, bo jest to trener, który charakterem i sposobem bycia pasuje do naszego zespołu. Podpisaliśmy umowę do 30 czerwca 2020 roku z opcją przedłużenia w przypadku awansu do górnej ósemki.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

five + 12 =