OFICJALNIE: Martin Sevela w Zagłębiu Lubin!

0
fot. Zagłębie Lubin S.A.

Zagłębie Lubin potwierdziło na swojej stronie związanie się umową z nowym trenerem. Martin Sevela oraz jego asystent Ivan Vrabec podpisali z „Miedziowymi” umowy do 30 czerwca 2020 roku. Kontrakty zawierają klauzulę automatycznego przedłużenia w przypadku awansu lubinian do grupy mistrzowskiej PKO Ekstraklasy.

– Myślę, że w Lubinie jest drużyna, którą stać na dobrą grę. Małymi krokami musimy dążyć do wyznaczonych celów. Podoba mi się baza, infrastruktura, to zdecydowanie robi wrażenie – powiedział Sevela.

–  Cieszę się, ze udało nam się zatrudnić tak klasowego fachowca, jakim jest Martin Ševela. To trener, którego wizja jest spójna z wizja Zagłębia Lubin, liczymy więc na to, ze pod wodza Martina nasi piłkarze będą się rozwijać, a jako zespól będziemy notować dobre rezultaty – dodał Michał Żewłakow, dyrektor sportowy Zagłębia.

Witamy w Zagłębiu i życzymy powodzenia!

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

1 × two =