Paweł Karmelita: Zagraliśmy bardzo dobry mecz

0
fot. Mikołaj Olszewski

Zaraz po meczu odbyła się konferencja prasowa, na której spotkanie podsumowali obaj szkoleniowcy. Nie trudno się domyślić, że trenerzy byli w diametralnie innych nastrojach. Jako pierwszy głos zabrał Radosław Sobolewski.

Radosław Sobolewski (Wisła Płock): W zupełnie odmiennych nastrojach się spotykamy niż ostatnio. Powiedzieć, że to był słaby mecz, to nic nie powiedzieć. To za co chwaliłem chłopaków ostatnio, dzisiaj się rozeszło. Żałujemy, że ten mecz potoczył się dla nas w ten sposób.

Paweł Karmelita (Zagłębie Lubin): Zagraliśmy bardzo dobry mecz szczególnie w pierwszej połowie. Pierwsza polowa ustawiła wynik i pozwoliła na pełną kontrolę. Było wiele fajnych, bardzo pięknych momentów i akcji z czego się cieszymy. Mamy kilka dni żeby delektować tym zwycięstwem, ale przed nami bardzo ważny mecz derbowy że Śląskiem Wrocław. Ja jestem osobą, która stara się rozmawiać niż krzyczeć. W zawodnikach widziałem złość sportową. Widać to było w naszej grze defensywnej. To było coś czego dawno nie było. Nieco zmodyfikowaliśmy skład, ale wydaje mi się że stroną mentalna była ważniejsza.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

fifteen + five =