Podsumowanie tygodnia #11

0
fot. Marcin Radziński

Kolejny tydzień za nami – czym żyliśmy przez ostatnie 7 dni? Działo się sporo!

Wydarzenia:

– wreszcie doczekaliśmy się zwycięstwa, Zagłębie Lubin rozgromiło przed własną publicznością Wisłę Płock aż 5:0

– rezerwy niestety za to przegrały na wyjeździe z Foto – Higieną Gać 1:2

– nasze juniorskie drużyny grały swoje kolejki ze zmiennym szczęściem, kadra U-15 przegrała z Rozwojem Katowice 3:0, chłopaki z U-17 z kolei wygrali KS Stadion Śląski  Chorzów 3:1 a zespół U-18 pokonali Jagiellonię Białystok 1:0

– w trakcie przerwy reprezentacyjnej w kadrze narodowej mieli okazję zagrać w kadrze U-21 Patryk Szysz, w U-20 Łukasz Poręba, w U-17 Jakub Malec, Patryk Kusztal i Marcel Żurek, w U-19 Bartosz Białek i Michał Bogacz

– prawdziwa bomba wybuchła po wygranym meczu z Wisłą Płock gdy prezes Zagłębia – Mateusz Dróżdż został odwołany z pełnionej funkcji

– pełniącym obowiązki prezesa jest Marcin Lewiński z rady nadzorczej

Kadra:

– 11 września na weszlo.com pojawiła się informacja jakoby Martin Sevela był już dogadany z szefami Zagłębia w sprawie objęcia posady trenera Miedziowych, cisza medialna w tej sprawie trwała kilka dni, ale informacja się potwierdziła – Słowak oficjalnie został pierwszym trenerem Zagłębia Lubin

– Kamil Mazek został włączony do pierwszego składu Zagłębia Lubin, skrzydłowy rezerw po raz kolejny dostanie szansę przekonania trenerów do swojej osoby

 

Jak widać działo się dużo, zmiany na szczycie, przybycie trenera, oby to wszystko poszło w dobrą stronę. Czekamy więc i liczymy na emocjonujące i oczywiście zwycięskie derby!

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × 3 =