Pomocnik Śląska Jakub Łabojko przed derbami

0
fot. Sławomir Puciato

Środkowy pomocnik Śląska Wrocław Jakub Łabojko powiedział dla oficjalnej strony slaskwroclaw.pl, że dla gospodarzy z Wrocławia mecz z Zagłębiem Lubin będzie wymagający. Zawodnicy naszego rywala zdają sobie sprawę z ciężaru gatunkowego meczu i chcą zwyciężyć dla swoich kibiców.

– W drużynie Zagłębia zmienił się trener, jest to szkoleniowiec z bardzo wysokiej półki, zdobył mistrzostwo Słowacji niemal bez porażki. Ostatni mecz wygrali 5:0, są na fali, trzeba się mocno zmobilizować, bo na pewno lubinianie są w wysokiej formie. Zapowiada się ciężki mecz, ale jak będzie okaże się w sobotę. Wiadomo, że to dla nas bardzo ważny mecz, dla naszych kibiców również. Przed nami derby i zrobimy wszystko, by wygrać. Tak samo, jak w poprzednich spotkaniach – powiedział Jakub Łabojko.
– Filip Starzyński nie biega już tak mało jak kiedyś, a przy tym jest bardzo dobry technicznie, pod tym względem jest na niezwykle wysokim poziomie jeśli chodzi o ekstraklasę. Z pewnością trzeba na niego bardzo uważać. Jeśli zagram, to oczywiście postaram się, by nie mógł rozwinąć skrzydeł, by wyeliminować być może najgroźniejszy punkt ich zespołu – dodał gracz naszego najbliższego rywala.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

3 × one =