Sevela: Zamierzamy być groźni w ofensywie

1
fot. Zagłębie Lubin S.A.

Przed meczem z Łódzkim Klubem Sportowym dla telewizji klubowej wypowiedział się Martin Sevela. Słowacki szkoleniowiec scharakteryzował naszego dzisiejszego rywala i powiedział, na co jego zespół będzie zwracał uwagę.

Martin Sevela (trener Zagłębia): – Oglądałem ŁKS i wiem, jaki futbol prezentują. To zespół, który jest mocny w ofensywie, ma wielu utalentowanych piłkarzy i lubi grać w piłkę. Mają jednak wiele problemów w obronie i zamierzamy to wykorzystać. My chcemy być bardziej agresywni i groźni pod bramką przeciwnika i wierzę, że będzie to widoczne w poniedziałek. Chcemy zdobyć kilka bramek i zrobić dobry wynik.

– Pirulo, Bryła, Ramirez i mody chłopak z obrony – Sobociński. To bardzo interesujący zawodnicy w barwach ŁKS-u. Z nimi w składzie drużyna jest groźna, ale my chcemy być jeszcze groźniejsi.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

1 KOMENTARZ

  1. Aby rozpoczac marsz w gore tabeli potzrebne nam pewne zwyciestwo, tak conajmniej 3ma brameczkami.
    Ale to jest ekstraklapa where amazing happens…

    5
    1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

13 + nineteen =