Szymon Marciniak poprowadzi sobotnie derby

0
fot. Mikołaj Olszewski

Arbitrem głównym sobotnich derbów pomiędzy Śląskiem Wrocław a Zagłębiem Lubin będzie Szymon Marciniak z Płocka. Będzie to pierwszy jego mecz z udziałem Zagłębia w sezonie 2019/2020. W poprzednich rozgrywkach Marciniak także gwizdał w Derbach Dolnego Śląska – wówczas wygraliśmy z zespołem z Wrocławia 4:0. Oprócz tego płocki arbiter prowadził jeszcze przegrany 1:3 mecz z Arką Gdynia.

Śląsk – Zagłębie | Obsada sędziowska

  • Sędzia główny – Szymon Marciniak (Płock)
  • Asystenci – Tomasz Listkiewicz, Damian Rokosz
  • Sędzia techniczny – Tomasz Wajda
  • Sędzia VAR – Tomasz Musiał
  • Asystent VAR – Piotr Lasyk
Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

three × four =